اخذ پذیرش دانشگاه

همانطور که همه می دانیم، اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر و تهیه مدارک لازم برای اخذ پذیرش، یکی از بزرگترین مشکلات در مسیر مهاجرت تحصیلی بوده و هست، این بدان معناست که اگر شما در ارسال مدارک خود و یا مراحل اخذ پذیرش دچار اشتباه شوید، ممکن است شانس تحصیل در آن دانشگاه را از دست بدهید. اما این مشکل هم مثل تمامی مشکلات راه حل آسانی دارد. طبیعتا ابتدا باید درباره دانشگاه مورد نظر تحقیق کرد و متوجه شد که چه مدارکی را برای اخذ پذیرش لازم داریم! این مدارک می توانند مواردی همچون مدارک تحصیلی قبلی، ریز نمرات، انگیزه نامه و سایر موارد باشد.
برای اخذ پذیرش از برخی دانشگاه ها باید از طریق UNI assist اقدام نمود که کمی سخت تر از دریافت پذیرش به صورت مستقیم از دانشگاه می باشد. برای این منظور ابتدا باید مدارک شخصی خود و فیش واریزی کارمزد را برای یونی اسیست ارسال کرد. سپس یونی اسیست مدارک را بررسی کرده و برای دانشگاه مورد نظر ارسال می نماید. گروه ماویسا تمامی مراحل اخذ پذیرش را برای شما انجام داده و شما می توانید با کمترین هزینه از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید. هزینه انجام این کار برای هر دانشگاه 250 یورو بوده و هزینه کارمزد یونی اسیست بر عهده گروه ماویسا نمی باشد. همچنین در صورت درخواست دو پذیرش 10% تخفیف از ما دریافت کنید.
برای درخواست پذیرش و مشاوره رایگان همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. شما می توانید از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال کرده تا مشاوران ما با شما تماس حاصل نمایند.
آدرس ایمیل : [email protected]
اینستاگرام گروه ماویسا : @mavisagroup